کانکس اسکان سپهر
برترین محصولات کانکس اسکان سپهر : فروش کانکس مدیریتی – کانکس مسکونی – کانکس کارگاهی – کانکس نگهبانی – ساختمان پیش ساخته – کانکس ویلایی – کانکس فروشگاهی و …


استفاده از طرح های روز دنیا و نوآوری یکی از برترین دلایل انتخاب کانکس اسکان سپهر از دید مشتریان می باشد . طراحی و ساخت خاص ترین انواع کانکس و پیچیده ترین سازه های صنعتی در زمینه انواع کانکس رزومه کانکس اسکان سپهر را خاص تر کرده است. دارا بودن مجهز ترین کارخانه ساخت کانکس ، برترین خط تولید کانکس در کشور ، خط تولید انبوه خانه پیش ساخته ، خط تولید انبوه ویلا پیش ساخته ، بیشترین تعداد موجودی کانکس آماده تحویل ، استفاده از برترین قطعات در ساخت کانکس، دارا بودن واحد تحقیق و توسعه در ساخت کانکس، تیم معماری و واحد کنترل کیفیت و بخش رضایت سنجی مشتریان تنها برخی از ویژگی های کانکس اسکان سپهر می‌باشد.
info{at}eskansepehr.com
تماس 02144235680
شنبه تا پنج شنبه 9 تا 17 جمعه ها تعطیل
تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس
 

کانکس نیرو انتظامی

کانکس نیرو انتظامی

یکی از عمده محصولات شرکت اسکان سپهر که از طرف نیروی انتظامی و راهنمایی رانندگی شهر تهران استقبال بسیاری شده است کانکس پلیس یا کانکس نیروی انتظامی می باشد که این نوع کانکس جهت این منظور در نظر گرفته شده است که در میادین شهر یا مکان های شلوغ و پر رفت و آمد قرار گرفته و مامورین نیروی انتظامی و سربازان داخل آن مستقر می شوند، از این طریق هم میتوانند به محیط اطراف اشعاف داشته و کنترل داشته باشند، هم زمانی که مشکل، یا مساله ای برای شهروندان به وجود می آید در دسترس می باشند.

با توجه به ابعاد کانکسی که انتخاب می کنند کانکس پلیس یا کانکس نیروی انتظامی میتوانند دارای امکاناتی از قبیل اتاق استراحت، اتاق کار، سرویس بهداشتی و حتی آبدارخانه نیز باشد.

متریال استفاده شده در کانکس پلیس و نیروی انتظامی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و سالیان سال میتواند مورد استفاده قرار گیرد، حتی در مواقعی که با توجه به ضوابط شهر و شهرداری تغییراتی در محل به وجود بیاید می توان کانکس پلیس را از جایی به جای دیگر به راحتی منتقل کرد.

شرکت اسکان سپهر متخصص در طراحی و ساخت انواع کانکس و کاروان و کانتینر با سالها تجربه درخشان و صدها محصول بی نظیر افتخار می کند بتواند همکار و مشاور شما در این خصوص باشد.

دسته بندی:

کانکس, کانکس اسکان سپهر, کانکس پلیس, کانکس نیرو انتظامی