کانکس اسکان سپهر
برترین محصولات کانکس اسکان سپهر : فروش کانکس مدیریتی – کانکس مسکونی – کانکس کارگاهی – کانکس نگهبانی – ساختمان پیش ساخته – کانکس ویلایی – کانکس فروشگاهی و …


استفاده از طرح های روز دنیا و نوآوری یکی از برترین دلایل انتخاب کانکس اسکان سپهر از دید مشتریان می باشد . طراحی و ساخت خاص ترین انواع کانکس و پیچیده ترین سازه های صنعتی در زمینه انواع کانکس رزومه کانکس اسکان سپهر را خاص تر کرده است. دارا بودن مجهز ترین کارخانه ساخت کانکس ، برترین خط تولید کانکس در کشور ، خط تولید انبوه خانه پیش ساخته ، خط تولید انبوه ویلا پیش ساخته ، بیشترین تعداد موجودی کانکس آماده تحویل ، استفاده از برترین قطعات در ساخت کانکس، دارا بودن واحد تحقیق و توسعه در ساخت کانکس، تیم معماری و واحد کنترل کیفیت و بخش رضایت سنجی مشتریان تنها برخی از ویژگی های کانکس اسکان سپهر می‌باشد.
info{at}eskansepehr.com
تماس 02144235680
شنبه تا پنج شنبه 9 تا 17 جمعه ها تعطیل
تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس

کانکس رستوران

در برخی مناطق و استان ها و مراکزی که نیاز است که به دلایلی رستوران موقت برپا شود ، از کانکس رستوران استفاده می شود که این نوع کانکس در انواع و طرح های مختلف قابل اجرا و ساخت می باشد.

کانکس رستوران معمولا از یک فضای بسیار شیک با نمای عالی تشکیل شده است که میتوان در مراکز خرید، پارک ها، فضای سبزها، فروشگاه های فصلی و محلی، نمایشگاه های مختلف، مورد استفاده قرارداد.

این نوع کانکس می تواند دارای چرخ بوده و بعنوان کانکس فست فود کاربری داشته باشد و به راحتی از مکانی به مکان دیگر قابل انتقال می باشد.

کانکس رستوران میتواند به گونه ای طراحی شود که فضای قرار گرفتن مشتری در یک سکویی بیرون کانکس قرار گیرد و از فضای داخل کانکس جهت پخت و پز و طبخ غذا استفاد کرد.

دسته بندی:

کانکس, کانکس اسکان سپهر, کانکس رستوران