کانکس اسکان سپهر
برترین محصولات کانکس اسکان سپهر : فروش کانکس مدیریتی – کانکس مسکونی – کانکس کارگاهی – کانکس نگهبانی – ساختمان پیش ساخته – کانکس ویلایی – کانکس فروشگاهی و …


استفاده از طرح های روز دنیا و نوآوری یکی از برترین دلایل انتخاب کانکس اسکان سپهر از دید مشتریان می باشد . طراحی و ساخت خاص ترین انواع کانکس و پیچیده ترین سازه های صنعتی در زمینه انواع کانکس رزومه کانکس اسکان سپهر را خاص تر کرده است. دارا بودن مجهز ترین کارخانه ساخت کانکس ، برترین خط تولید کانکس در کشور ، خط تولید انبوه خانه پیش ساخته ، خط تولید انبوه ویلا پیش ساخته ، بیشترین تعداد موجودی کانکس آماده تحویل ، استفاده از برترین قطعات در ساخت کانکس، دارا بودن واحد تحقیق و توسعه در ساخت کانکس، تیم معماری و واحد کنترل کیفیت و بخش رضایت سنجی مشتریان تنها برخی از ویژگی های کانکس اسکان سپهر می‌باشد.
info{at}eskansepehr.com
تماس 02144235680
شنبه تا پنج شنبه 9 تا 17 جمعه ها تعطیل
تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس

کانکس اورژانس

گاهی در بین جاده ها برایتان پیش آمده که نیاز فوری به یک مرکز اورژانس یا امداد و نجات داشته باشید، کانکس اورژانس اسکان سپهر یکی از گزینه هاییست که اداره راه و ترابری میان جاده ای جهت راحتی مسافران انتخاب نموده و از آن جهت امدادرسانی و کمک به بیماران میان جاده ای استفاده نموده است.

کانکس های اورژانس به گونه ای طراحی میشوند که داخل آنها تجهیزات اورژانس یک بیمارستان تعبیه شده و افرادی که در آن مستقر می شوند به کمک های اولیه کاملا واقف بوده ویک پزشک شیفت در آن همواره آماده به خدمت می باشد.

در کانکس های اورژانس کارهایی از قبیل رفع مسمومیت جاده ای، بخیه و پانسمان، اکسیژن رسانی و بسیاری کارهای اولیه بیماران انجام می شود و در صورتی که نیاز به مراقبت های ویژه به وجود بیاید اتاقی مخصوص بیماران در این نوع کانکس در نظر گرفته می شود که میتوان بیمار را به صورت موقت در آن نگهداری نمود تا زمانیکه شرایط انتقال بیمار به بیمارستان درون شهر فراهم شود.

کانکس های اورژانس اسکان سپهر در هر ابعادی که مد نظر باشد قابل ساخت می باشند، و میتوان برای این نوع کانکس اورژانس سرویس بهداشتی ، اتاق استراحت، اتاق نگهداری بیمار، اتاق پانسمان، اتاق بستری موقت و حتی آبدارخانه و یا اتاق استراحت پرسنل در نظر گرفت.

کانکس ها و اتاق های پیش ساخته این شرکت در دو نوع ثابت و متحرک و در ابعاد مختلف بنا به درخواست مشتریان گرامی با کیفیت بالا و کاربردهای متفاوت تولید میگردند .

دسته بندی:

کانکس, کانکس اسکان سپهر, کانکس اورژانس